Volné pracovní pozice

Operátor dohledového centra (M/Ž)

Jistá, stabilní práce, která má smysl a k tomu spousta benefitů, které jinde nenajdete. To, a ještě mnohem více Vám můžeme nabídnout. Jako operátor dohledového centra budete monitorovat provozní aplikace, analyzovat bezpečnostní události a pracovat s aplikací Service Desk. Tak

Backup a Storage administrátor (M/Ž)

Náš pohodový vedoucí Martin hledá k sobě do týmu schopného kolegu na pozici administrátora, který bude mít na starosti správu svěřených technologií, řízení a údržbu aktivních komponent, správu infrastruktury majetku zákazníka a mnoho dalšího. Neváhejte se připojit k Martinovu týmu

Administrátor projektu (M/Ž)

Jste administrativní duše s citem pro přesnost, dodržování jasných termínů a na jednáních Vám nic neunikne? Pokud ano, tak využijte skvělé příležitosti stát se členem jedné z kritických složek státu a pojďte společně s námi budovat jeho IT infrastrukturu.

Specialista kybernetické bezpečnosti (M/Ž)

Do týmu kybernetické bezpečnosti hledáme kolegu, který společně s námi bude rozvíjet systém řízení bezpečnosti informací a budovat bezpečnostní politiku našeho podniku. Připojte se k týmu v čele s Ondřejem a dělejte práci, která má opravdu smysl!

Manažer rozvoje služeb kybernetické bezpečnosti (M/Ž)

Pokud se aktivně zajímáte o nové trendy v oblasti kybernetické bezpečnosti, dokážete reflektovat přání zákazníka při přípravě služby a obchodní strategie pro vás není cizí slovo, tak hledáme právě vás! Pojďte společně s námi poskytovat ty nejlepší služby v oblasti

Analytik kybernetické bezpečnosti L1 (M/Ž)

Vyhodnocování bezpečnostních událostí a incidentů, vyhledávání bezpečnostních slabin, pravidelné zpracovávání reportů či simulace kybernetických útoků v testovacím prostředí. To vše, a ještě mnohem více bude náplní vaší práce, takže nudit se určitě nebudete.

Manažer kybernetické bezpečnosti senior (M/Ž)

Kybernetická bezpečnost je naše alfa a omega. Pojďte společně s našim týmem, který vede Pavlína rozvíjet interní systém řízení bezpečnosti informací, vyšetřovat příčiny bez-pečnostních událostí a v neposlední řadě také edukovat své kolegy a utvářet tak bezpečné kybernetické prostředí.

Architekt kybernetické bezpečnosti (M/Ž)

Práce, která má smysl. Jistota a stabilita. To jsou charakteristické rysy našeho podniku. Jako architekt budete především navrhovat a zajišťovat bezpečnostní opatření a připravovat bezpečnostní projekty, a posilovat tak kybernetickou bezpečnost Národního datového centra.

Specialista síťové infrastruktury senior (M/Ž)

Jste seniorní síťař, který hledá pracovní příležitost u stabilního a seriózního zaměstnavatele, jehož činnost má opravdu smysl? Tak neváhejte a připojte se do našeho týmu zkušených síťových specialistů a společně spravujte síťovou infrastrukturu Národního datového centra.