Právě máte možnost využít skvělé vzdělávací příležitosti ve státním podniku spravujícím IT infrastrukturu státu.

Do našich řad hledáme ambiciózní a talentované studenty, studentky, absolventy a absolventky, kteří chtějí získat nové znalosti a osvojit si dovednosti z mnoha specializací v oboru IT včetně kybernetické bezpečnosti.

Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p.

Trainee program

Hledáme talenty, kteří se nebojí výzev v ICT oblasti a mají chuť pomoci nám s jejich řešením.

Organizuje a realizuje podporu talentovaných studentů při jejich vzdělávání a rozvoji. Cílem je podchytit mladé talenty a vytvořit bázi potenciálních pracovníků SPCSS.

Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p.Aktuálně je k dispozici trainee program v oblasti kybernetické bezpečnosti

Více informací o Cyber Security University >

Stáž/Praxe

Máte teorii v malíku? Pojďte si ji ověřit do praxe!

Vzdělání je vskutku důležité, avšak v kombinaci s praxí je k nezaplacení! U nás tak máte možnost vykonat povinnou středoškolskou a vysokoškolskou praxi či stáž. Získáte znalosti a dovednosti z oblastí IT a kybernetické bezpečnosti.

Avšak pozor, vzhledem k povaze, bezpečnosti a důležitosti naší práce uchazeče vybíráme opravdu pečlivě. Tedy, čím více nám o sobě sdělíte, tím větší máte šanci uspět, a věřte, stojí to za to!

Stáž/Praxe
Brigáda

Brigáda

Skvělá praxe ve státním podniku formou letní brigády!

Vzdělání je vskutku důležité, avšak v kombinaci s praxí je k nezaplacení! Budete moci nahlédnout pod pokličku našich procesů, získat spoustu praktických i teoretických znalostí.