Kontakty

ICT servisní organizace státu
/Kontakty

Státní pokladna
Centrum sdílených služeb, s. p.

Zapsaný v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou A 76922

Sídlo: Na Vápence 915/14, 130 00 Praha 3

tel.: +420 225 515 111
e-mail: info@spcss.cz
www: www.spcss.cz

IČO: 03630919
DIČ: CZ03630919

Telefon

pondělí – pátek 8.00 – 18.00 hod

+420 225 515 111

Datová schránka

Identifikátor datové schránky:

ag5uunk

Podatelna

Provozní hodiny podatelny:

pondělí – pátek
9.00 – 14.00 hod

(mimo hodiny po předchozí domluvě)

ePodatelna

E-mail pro elektronická podání: epodatelna@spcss.cz

Přípustné formáty pro elektronická podání ZDE>>
Datová zpráva, u které byl zjištěn škodlivý kód, nebude zpracovávána.

Bankovní spojení

Číslo účtu: 6303942/0800

Bankovní subjekt:
Česká spořitelna, a. s.

IBAN: CZ12 0800 000­0 0000 0630 3­942

IČ, DIČ

IČO: 03630919

DIČ: CZ03630919

Napište nám rychlý dotaz




Přehled kontaktů podle organizační struktury SPCSS

Jméno Pozice E-mail Telefon
Úsek generálního ředitele
Dzurilla Vladimír, Ing. generální ředitel Vladimir.Dzurilla@spcss.cz 225 515 857
Plánočková Renata asistentka Renata.Planockova@spcss.cz 225 515 737
Úsek právních služeb
Richter Jakub, Mgr. ředitel úseku právních služeb Jakub.Richter@spcss.cz 225 515 796
Hrabětová Marie asistentka Marie.Hrabetova@spcss.cz 225 515 865
Stružková Anna, Mgr. vedoucí personálního oddělení Anna.Struzkova@spcss.cz 225 515 665
Klára Trnková, JUDr. pověřenec pro ochranu osobních údajů poverenec@spcss.cz
Úsek provozu interních služeb
Hnátová Věra, Ing. ředitelka úseku provozu interních služeb Vera.Hnatova@spcss.cz 225 515 843
Procházka Jan vedoucí oddělení bezpečnosti Jan.Prochazka@spcss.cz 225 515 742
Ouřada Robert, Mgr. vedoucí oddělení krizového řízení a správy dokumentů Robert.Ourada@spcss.cz 225 515 792
Maľárová Katarína, Ing.
vedoucí oddělení výstavby DC Zeleneč Katarina.Malarova@spcss.cz 225 515 442
Štoll Pavel, Ing. vedoucí odboru správy nemovitostí Pavel.Stoll@spcss.cz 225 515 421
Martínková Hana vedoucí oddělení provozně hospodářského Hana.Martinkova@spcss.cz 225 515 575
Úsek ICT bezpečnosti
Krula Jiří, Ing. ředitel úseku ICT bezpečnosti Krula.Jiri@spcss.cz 225 515 845
Havlová Kristina, Mgr. asistentka Kristina.Havlova@spcss.cz 225 515 488
Nekovář Ondřej, Mgr. vedoucí odboru CKB Ondrej.Nekovar@spcss.cz 225 515 471
Štěpánek František vedoucí oddělení ICT bezpečnosti Frantisek.Stepanek@spcss.cz 225 515 440
Majer Martin vedoucí oddělení správy diskových a zálohových technologii Martin.Majer@spcss.cz 225 515 428
Škývara Martin vedoucí oddělení správy DC Martin.Skyvara@spcss.cz 225 515 794
Hofmann Petr, Ing. vedoucí oddělení správy komunikačních technologií Petr.Hofmann@spcss.cz 225 515 485
Neumann Karel, Ing. vedoucí odboru dohledového centra a správy aplikací Karel.Neumann@spcss.cz 225 515 464
Úsek provozu služebNDC
Kučera Dušan ředitel úseku provozu služeb NDC Dusan.Kucera@spcss.cz 225 515 862
Fialková Kateřina, Bc. asistentka Katerina.Fialkova@spcss.cz 225 515 848
Tměj Jiří, Ing. vedoucí oddělení řízení provozu NDC Jiri.Tmej@spcss.cz 225 515 840
Smolan Martin, Ing. vedoucí oddělení vedení projektů a projektové kanceláře Martin.Smolan@spcss.cz 225 515 467
Sýkora Petr, Ing. vedoucí oddělení správy databází Petr.Sykora@spcss.cz 225 515 433
Šimeček Tomáš, Bc. vedoucí oddělení správy UNIX/LINUX technologií Tomas.Simecek@spcss.cz 225 515 422
Beneš Šimon vedoucí oddělení správy MS technologií, pověřen vedením odd. IIT Simon.Benes@spcss.cz 225 515 456
Bajgar Jiří, Ing. vedoucí odboru architektury a testování produktů Jiri.Bajgar@spcss.cz 225 515 662
Vlček Miroslav, Ing. vedoucí oddělení architektury a analytických činností Miroslav.Vlcek@spcss.cz 225 515 443
Šaššák Jan, Ing. vedoucí oddělení správy licencí Jan.Sassak@spcss.cz 225 515 864
Úsek obchodu a marketingu
Vrba Ilja, Ing. ředitel úseku obchodu a marketingu Ilja.Vrba@spcss.cz 225 515 795
Tomišková Jaroslava, Ing. asistentka Jaroslava.Tomiskova@spcss.cz 225 515 427