Proč a jak se stát naším kolegou

Chceš stát členem týmu? Zde ti pomůžeme.
Home/Kariéra/Proč a jak se stát naším kolegou
null

Staňte se součástí státního podniku, který je špičkou ve svém oboru s vlastním bezpečným datovým centrem.

Základem služeb IT infrastruktury SPCSS je služba Housingu pro ICT infrastrukturu zákazníků, která je dle požadavků zákazníků rozšířena o nadstavbové služby poskytnutí infrastruktury (IaaS), platformy (PaaS) nebo IT bezpečnosti (SECaaS). Nabízíme komplexní řešení “ušitá na míru” potřebám našich zákazníků s důrazem na vysokou úroveň bezpečnosti a dostupnosti našich služeb.

 

 

Etický kodex SPCSS (soubor PDF) >>

Proč?

Proč zrovna u nás?

Jste fandou IT?
Pak je pro Vás SPCSS tou správnou volbou

Rozvíjíme ICT státu a využíváme k tomu všechny dostupné prostředky. A samozřejmě odborné profese, které firma našeho zaměření vyžaduje. Máme vlastní datové centrum a najdete u nás analytiky, architekty, systémové administrátory, projektové manažery a další odborníky, kteří mají rozsáhlé zkušenosti s provozem datových center, provozováním rozsáhlých informačních systémů a rozvojem infrastruktury.

Odbornost především

Díváme se na věci z různých úhlů ve snaze najít to nejlepší řešení. Naše projekty fungují nejen díky tomu, že spoléháme na vzájemnou podporu, ale staráme se i o odborný růst každého ze zaměstnanců.

ai2.jpg

Jak?

Životopis a pohovor

Pohovor!
Lehká příprava na pohovor nikdy neuškodí

Je to tak samozřejmé, že to každý ví, ale proč si to podstatné radši neprojít ještě jednou?

 

 • Proč mám o pozici zájem?

  Důležité je zodpovědět si zdánlivě jednoduchou otázku, proč máte o pozici vlastně zájem. Pokud na ni dokážete najít odpověď, základní část přípravy máte za sebou.

 

 • Čím jsem já zajímavý pro firmu?

  Následovat by měla otázka, proč byste měl být pro firmu zajímavý a měla by Vás zaměstnat. Jedná se o oboustranný závazek.

 

 • WWW.SPCSS.CZ

  Prostudujte si naše stránky.

 

 • Radši trošku dříve a s OP

  Doražte s časovým předstihem a občanským průkazem v kapse. Jsme součástí krizové infrastruktury státu, s čímž se pojí bezpečnostní opatření při vstupu do našich kanceláří.

 

 • Ptejte se

  Nebojte se nás zeptat. U většiny pozic Vás čeká pouze jedno kolo výběrového řízení. Čím více toho o sobě zjistíme, tím lépe se nám bude rozhodovat.

null

Svým lidem vycházíme vstříc

Spokojenost zaměstnanců je pro nás důležitá. Proto jsme nastavili atraktivní systém benefitů, zahrnujících jak drobné výhody a osobní rozvoj, tak zajištění budoucnosti. Umíme ocenit talent, nadšení a profesionalitu. Poskytujeme dostatek prostoru pro sladění osobního a pracovního života. A ještě něco – šíře našich služeb nám dává prostor i pro zapojování matek po mateřské dovolené a absolventů, kterým rádi nabízíme příležitost pro uplatnění.

null

Moderní, stabilní a pozitivní tým

Jsme sice státní podnik a podléháme daným pravidlům, ale tabulková hodnocení nebo požadavek na úřednickou zkoušku u nás nenajdete. Naopak – benefity konkurujeme komerčním podnikům, pyšníme se příjemným pracovním prostředím (nejsme fanoušky open-space), vlastní jídelnou a prodejnou občerstvení s nepřekonatelnými obloženými chlebíčky a především snadnou dostupností nejmodernějších IT technologií.

Nakonec vzor životopisu a několik stručných rad

Porovnejte strukturu Vašeho životopisu s naším vzorem nebo jej rovnou použijte pro jeho napsání. Ušetříte čas jak nám, tak i sobě.

 • Délka
  Není potřeba vypsat vše, co jste dělali, ale vypíchnout to nejdůležitější a relevantní pro danou pozici.
 • Přehlednost
  Na první pohled by z Vašeho CV mělo být patrné, v jaké firmě jste pracovali, kdy to přesně bylo a na jaké pracovní pozici.
 • Pouze pravdivé údaje
  Pokud si „vylepšíte“ například jazykové znalosti apod., brzy se to při práci projeví a situace bude nepříjemná oběma stranám.
 • Kontrola pravopisu/stylistiky
  Dejte svůj životopis někomu přečíst, víc očí víc vidí.