Proč si vybrat právě nás

Vybrat si správného a seriózního zaměstnavatele je důležité životní rozhodnutí.
Home/Kariéra/Proč si vybrat právě nás

Proč?

Proč zrovna u nás?

Jste fandou IT?
Pak je pro Vás SPCSS tou správnou volbou

Rozvíjíme ICT státu a využíváme k tomu všechny dostupné prostředky. A samozřejmě odborné profese, které firma našeho zaměření vyžaduje. Máme vlastní datové centrum a najdete u nás analytiky, architekty, systémové administrátory, projektové manažery a další odborníky, kteří mají rozsáhlé zkušenosti s provozem datových center, provozováním rozsáhlých informačních systémů a rozvojem infrastruktury.

Odbornost především

Díváme se na věci z různých úhlů ve snaze najít to nejlepší řešení. Naše projekty fungují nejen díky tomu, že spoléháme na vzájemnou podporu, ale staráme se i o odborný růst každého ze zaměstnanců.

Jak?

Životopis a pohovor

Rady, tipy a triky,
jak uspět u pohovoru

  • Čím jsem zajímavý pro firmu?
  • Jak rád/ráda trávím volný čas?
  • Proč mám zájem o práci v SPCSS?
  • Čím budu přínosem?
  • Co považuji za svůj pracovní úspěch?
  • Co mě dělá v práci spokojeným/spokojenou?
  • Popište ze své praxe ideálního šéfa či kolegu.
  • Preferujete práci z kanceláře či home office?
  • Otázky směrem k nám vřele vítáme 🙂

Jsme rodina, která se navzájem podporuje a vyvíjí.

Zde Vám poskytneme několik důvodů, proč právě my jsme pro Vás ta nejlepší volba.

null

Trochu jiný státní podnik

Ačkoliv jsme nedílnou součástí veřejného sektoru, máme svá specifika. Nejsme úředníci, takže nepotřebujeme úřednickou zkoušku. Ale co víc, nevztahuje se na nás systém platových tabulek. Naši zaměstnanci jsou odměňováni individuálně, dle svých zkušeností, dovedností a schopností.

null

Naši lidé jsou pro nás na prvním místě

Uvědomujeme si, že základem každé úspěšné organizace jsou její spokojení zaměstnanci. Zakládáme si na elementární lidské slušnosti, profesionálním chování a rovných příležitostech pro všechny. Naše zaměstnance bereme jako partnery, kteří nám pomáhají v rozvoji a poskytování těch nejlepších služeb.

Profesní a karierní rozvoj

Věříme, že nejlepší manažer je ten, jakého si organizace vychová. Proto značná část našich vedoucích zaměstnanců a manažerů pochází přímo z řad našich zaměstnanců. Pokud nejste příznivcem budování kariéry, jistě Vás potěší možnost široké nabídky vzdělávání.

Home office samozřejmostí

Převážná část našich zaměstnanců pracuje z pohodlí svého domova. Díky našemu propracovanému systému komunikace a sdílení dokumentů to není vůbec žádný problém. A když je potřeba či mají chuť, jejich kancelář je jim vždy k dispozici.

Benefity, které stojí za to!

Naši zaměstnanci si zaslouží jen to nejlepší, což dokládá široká nabídka benefitů, mezi které patří například cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, příspěvek na dopravu, závodní stravování/stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, jazyková výuka a možnost karty MultiSport, která je z větší části hrazená zaměstnavatelem.

Pracovní prostředí, které si zamilujete

Skvělá dostupnost MHD. Kancelář s dostatkem vlastního prostoru a moderního vybavení. Krásná a udržovaná japonská zahrada uprostřed objektu, která lahodí oku i duši. Vlastní podniková jídelna a prodejna, kde uspokojíte své chuťové buňky.