SPCSS

Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p.

Kariéra

Staňte se součástí nového státního podniku, který je špičkou ve svém oboru s vlastním bezpečným datovým centrem.

Přehled aktuálně nabízených pozic:Odborné IT pozice:

Network&IPSecurity architekt

Přispívá k rozvoji strategie služeb a spolu s dalšími architekty je spoluodpovědný za provádění dohodnuté strategie. Zabezpečuje, aby dodávky jednotlivých částí služeb byly zaměřené na požadované řešení v souladu se zákaznickými smlouvami a požadavky, jejich očekáváními a ekonomickým cílem. Spolupracuje při výkonu aktivit týkajících se návrhu a implementace dodávek v oblasti Cisco/CheckPo­int/Fortinet platforem v souladu s požadavky zákazníka. Provádí strategické a operativní řízení návrhu TELCO architektury. Je odpovědný za dodržení termínů realizace služeb. Zajišťuje návrh a implementaci systémů a procesů.

Více o nabízené pozici »

Operátor Service Desku

Používání aplikace Service Desku. Přijímání požadavků a dotazů koncových uživatelů prostřednictvím aplikace Service Desku, telefonicky nebo emailem. Poskytování úvodní podpory koncovým uživatelům s využitím databáze řešených problémů. Sledování dohodnuté kvality poskytovaných služeb. Klasifikace požadavků uživatele a jejich předání řešitelským týmům.

Více o nabízené pozici »

Provozní pozice:

Pracovnice hospodářských služeb

Provádí běžný denní úklid. Vydává obědy v předepsané teplotě a v množství odpovídajícím stanovené normě dle standardu HACCP. Obsluhuje myčku na nádobí během provozu jídelny

Více o nabízené pozici »

Nenašli jste vhodnou pozici?

I tak se můžete stát členem našeho týmu!
Svůj životopis a motivační dopis posílejte na kariera@spcss.cz