Manažer kybernetické bezpečnosti senior

Připojte se k našemu týmu. Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p., rozšiřuje svůj tým o pozici Manažer kybernetické bezpečnosti senior. Pokud Vás baví různorodá práce, hledáte uplatnění v dynamickém oboru, ozvěte se nám.

Neřídíme se tabulkovým systémem platových tříd, ale Vaše zkušenosti a schopnosti oceníme individuálně! Staňte se součástí týmu SPCSS.

Vaše role u nás:

 • spolu s týmem budete rozvíjet interní Systém řízení bezpečnosti informací – vytvářet pravidla, směrnice, metodiky, postupy atd.;
 • budete přispívat k naplňování požadavků kladených na SPCSS zákonem č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti, a normami z rodiny ISO27k;
 • budete se aktivně podílet na významných interních i externích projektech z oblasti kybernetické a informační bezpečnosti;
 • jako člen CSIRT-SPCSS týmu budete v rámci IR navrhovat preventivní opatření, řídit zvládání a vyšetřování příčin bezpečnostních událostí a incidentů, a to i pro naše zákazníky;
 • v neposlední řadě budete spoluzodpovídat za neustálé zvyšování bezpečnostního povědomí kolegyň a kolegů ze SPCSS.

Jaké byste měli mít znalosti, dovednosti a zkušenosti:

 • VŠ vzdělání/ SŠ vzdělání;
 • prokazatelnou praxi z oblasti kybernetické a informační bezpečnosti;
 • znalost související legislativy (zejména ZoKB, VoKB, ISO27k);
 • znalosti z oblasti řízení bezpečnosti informací – tvorby návrhů opatření, bezpečnostních politik a pravidel, z procesního řízení, řízení rizik a kontinuity, IR, nástrojů pro správu identit, skenování zranitelností, MDM etc.;
 • nadšení pro moderní nástroje a trendy v daném oboru je podmínkou nutnou, nikoliv postačující;
 • ambice rozvíjet kybernetickou bezpečnost podniku a zákazníků je pro Vás samozřejmostí;
 • základní znalost angličtiny, kterou využijete při studiu odborných materiálů a komunikaci se zahraničními partnery;
 • certifikace z oblasti kybernetické bezpečnosti: CISSP, CISA, CISM, ISO27k apod. výhodou;
 • zkušenosti ze spolupráce s veřejným sektorem vítány;
 • zodpovědnost, organizační schopnosti, profesionální vystupování v rámci týmu i vůči zákazníkovi považujeme za základ.

Jaké to u nás je:

 • Každý den budete potkávat nadšence v oblasti kybernetické bezpečnosti, jako jste Vy. Pokud tedy zrovna nebudete pracovat z domova.
 • Nejsme fandové open space – pracujeme v kancelářích, kde má každý zaměstnanec dostatek svého prostoru.
 • Vzdělávání je důležité – bude mít příležitost zapojit se do Cyber Security Innovation Lab, Cyber Security Testing Lab, Cyber Security University a absolvovat certifikovaná školení.
 • Budete se účastnit realizace velkých projektů na úrovni VIS a KII a využívat školící nástroje Pluralsight a PentesterLab.
 • Naobědvat se můžete v naší jídelně a nakoupit v podnikové prodejně.
 • Víme, že je třeba i odpočívat – dáme Vám 5 týdnů dovolené a k  tomu 5 dnů zdravotního volna.
 • Nabízíme jazykovou výuku přímo v našich prostorách.
 • V rámci benefitů dostanete formou cafeterie příspěvek na dovolenou/sport/kulturu, přispějeme na penzijní/životní připojištění, dopravu i očkování.

Odeslání životopisu

Svůj životopis a motivační dopis zašlete na e-mail: kariera@spcss.cz.

Informace o zpracování osobních údajů

V následující části jsou uvedeny základní informace o zpracování Vašich osobních údajů státním podnikem Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p., IČO 03630919 (dále jen „SPCSS“) v souvislosti s náborovým procesem. Více informací o zpracování, včetně práva odvolat souhlas, možnosti podání námitky v případě zpracování na základě oprávněného zájmu, práva na přístup a dalších práv, naleznete v Informačním memorandu o zpracování osobních údajů pro uchazeče o zaměstnání, které je trvale dostupné na našich webových stránkách ZDE >.

Zpracování osobních údajů na základě kroků vedoucích k uzavření smlouvy

Berete na vědomí, že Vaše identifikační a kontaktní údaje, údaje související s výkonem práce a údaje o posouzení Vaší vhodnosti SPCSS zpracovává pro účely hodnocení uchazečů a zpracování v rámci náborového procesu, když v tomto případě jde o zpracování, které SPCSS provádí na základě kroků vedoucích k uzavření smlouvy.

Zpracování osobních údajů na základě našich oprávněných zájmů

Berete na vědomí, že Vaše identifikační a kontaktní údaje, údaje související s výkonem práce a údaje o posouzení Vaší vhodnosti SPCSS zpracovává na základě oprávněného zájmu pro účel obhajoby právních nároků. Proti takovému zpracování máte právo kdykoli podat námitku, která může být uplatněna způsobem uvedeným na našich webových stránkách.

Souhlas se zařazením do databáze uchazečů SPCSS

S Vaším souhlasem bude SPCSS jako správce nad rámec výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici zpracovávat Vaše identifikační a kontaktní údaje a údaje související s výkonem práce pro účely zařazení do databáze uchazečů, aby Vás mohla oslovit s jinou relevantní pracovní nabídkou. Tento souhlas je dobrovolný, platí po dobu tří let od skončení náborového procesu, můžete jej však kdykoliv odvolat. V případě, že souhlas neudělíte nebo jej odvoláte, nebude Vás SPCSS vést ve své databázi uchazečů po vyrozumění o nepřijetí na požadovanou pozici, a nebude Vás oslovovat s jinou relevantní pracovní nabídkou. Další informace, včetně Vašich práv, se dozvíte v Informačním memorandu o zpracování osobních údajů pro uchazeče o zaměstnání, které je trvale dostupné na našich webových stránkách ZDE >.

Odeslání životopisu

Odesláním životopisu potvrzujete, že jste se důkladně seznámil/a se smyslem a obsahem souhlasu se zpracováním osobních údajů a s dokumentem Informační memorandum o zpracování osobních údajů pro uchazeče o zaměstnání, zejména s rozsahem zpracovávaných údajů, právními základy (důvody), účely a dobou zpracování osobních údajů, způsobem odvolání souhlasu a právy, která Vám v této souvislosti náleží.