SPCSS

Státní pokladna Centrum sdílených služeb, s. p.

Kontakty

Státní pokladna
Centrum sdílených služeb, s. p.

Na Vápence 915/14, Žižkov, 130 00 Praha 3
IČO: 03630919, DIČ: CZ03630919
Tel.: 225 515 111

Identifikátor datové schránky: ag5uunk
E-mail pro elektronická podání: epodatelna@spcss.cz
Přípustné formáty pro elektronická podání zde
Datová zpráva, u které byl zjištěn škodlivý kód, nebude zpracovávána.

e-mail: info@spcss.cz
www: www.spcss.cz

Provozní hodiny podatelny:
pondělí – pátek 9.00 – 14.00 hod
(mimo hodiny po předchozí domluvě)

Odkaz na veřejné zakázky

Zapsáno v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod spisovou značkou A 76922.

Bankovní spojení:
Číslo účtu: 6303942/0800
Bankovní subjekt: Česká spořitelna, a.s.
IBAN: CZ12 0800 000­0 0000 0630 3­942

Napište nám

*) povinné položky

Adresa společnosti na mapě

Jméno Pozice E-mail Telefon
Úsek generálního ředitele
Dzurilla Vladimír, Ing. Generální ředitel Renata.Planockova@spcss.cz 225 515 737
Úsek provozu interních služeb
Hnátová Věra, Ing. Ředitelka úseku provozu interních služeb Veronika.Bozovska@spcss.cz 225 515 420
Ouřada Robert, Mgr. Vedoucí oddělení krizového řízení a správy dokumentů Robert.Ourada@spcss.cz 225 515 792
Štoll Pavel, Ing. Vedoucí odboru správy nemovitostí Pavel.Stoll@spcss.cz 225 515 421
Procházka Jan Vedoucí oddělení bezpečnosti Jan.Prochazka@spcss.cz 225 515 742
Martínková Hana Vedoucí oddělení provozně hospodářského Hana.Martinkova@spcss.cz 225 515 575
Úsek ICT bezpečnosti
Krula Jiří, Ing. Vedoucí odboru administrace systémů a technologií Katerina.Fialkova@spcss.cz 225 515 848
Úsek provozu služeb NDC
Kučera Dušan Ředitel úseku provozu služeb NDC Katerina.Fialkova@spcss.cz 225 515 848
Bajgar Jiří, Ing. Vedoucí odboru architektury a procesního řízení Jiri.Bajgar@spcss.cz 225 515 662
Krula Jiří, Ing. Vedoucí odboru administrace systémů a technologií Jiri.Krula@spcss.cz 225 515 845
Šimeček Tomáš, Bc. Vedoucí oddělení správy operačních systémů a virtualizačních technologií Tomas.Simecek@spcss.cz 225 515 422
Majer Martin Vedoucí oddělení správy diskových a zálohovacích technologií Martin.Majer@spcss.cz 225 515 428
Škývara Martin Vedoucí oddělení dohledového centra NON-IT Martin.Skyvara@spcss.cz 225 515 794
Úsek právních služeb
Richter Jakub, Mgr. Ředitel úseku právních služeb Marie.Hrabetova@spcss.cz 225 515 865
Stružková Anna, Mgr. Vedoucí personálního oddělení Anna.Struzkova@spcss.cz 225 515 665
Úsek obchodu a marketingu
Dzurilla Vladimír, Ing. Generální ředitel Jaroslava.Tomiskova@spcss.cz 225 515 427